Корзина
1562 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380975974153
УкраинаТернопольская областьЗалещикиул. Степана Бандеры, 54
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Оптовый склад товаров из Европы.

Часто задаваемые вопросы

 • Картонні пачки з порошком не досипають до верху. Чому?

  Справа в тому, що пачки наповнються за вагою, а не за об'ємом. Однак відповідно до законодавства, пачка повинна бути заповнена порошком не менш ніж на 70%. Також однією з причин є те, що під час транспортування і навантаження / розвантаження порошок ущільнюється, що також є однією з причин видимого зменшення обсягу порошку.

 • Чи необхідно використовувати спеціальний засіб для пом'якшення води?

  Якщо Ви дотримуєтесь рекомендацій з дозування засобу для прання, Вам не потрібні додаткові засоби, що пом'якшують воду. Вони вже входять до складу наших безфосфатних пральних порошків, які також дбають про Вашу пральну машину.

 • Чому піни не повинно бути дуже багато?

  По-перше, занадто рясна піна погано впливає на якість відпирання, оскільки зменшується механічний вплив, тканина прилипає до стінок барабана. По-друге, піна, коли її надто багато, забивається в окремі частини машини, що може привести до пошкодження пральної машини.

 • Що таке Марсельске мило?

  Марсельське мило — один з найдавніших сортів мила в Європі. Винайдене в середні XVII століття на півдні Франції, воно традиційно складається з соди, оливкової олії і крапель лимонного соку та до сьогоднішнього часу анітрохи не змінилося. Оливкову олію отримують простим холодним пресуванням плодів олійних дерев. Масло, що отримують після перших двох прессовок, вживають для харчових цілей, а після третього — використовують на переробку, на мило.
  Окрім Франції, миловаріння в Європі розвивалося в Італії, Греції, Іспанії, на Кіпрі, тобто в районах, де росли оливкові дерева.
  Марсельське мило славиться тим, що в ньому немає штучних хімічних добавок (консервантів, ароматизаторів, ПАР) і воно не утворює рясної піни.
  Марсельське мило — багатофункціональна річ. Його можна використовувати для душу, миття рук і — що дивно — в якості господарського для прання та прибирання. Марсельське мило відмінно справляється з будь-яким брудом і анітрохи не шкодить шкірі.

 • Яке правильне дозування безфосфатного прального порошку? Чим більше, тим краще?

  Який би не був склад пральних порошків, поклавши занадто багато засобу для прання, ви не досягнете кращого ефекту; поклавши занадто мало, не отримаєте бажаного результату при видаленні забруднень. На кожній упаковці наших безфосфатних порошків зазначені рекомендації по правильному дозуванні.

  Увага! Вибір правильного дозування залежить від трьох чинників:

  • Ступінь забруднення;
  • Кількість білизни для прання;
  • Жорсткість води.
 • Порошок або гель для прання? Що краще?

  Вибір засобу для прання залежить від ваших особистих переваг. Обидва засоби забезпечують відмінний результат прання, але кожен має свої переваги:

  Порошок — традиційна, найбільш поширена форма засобу для прання.

  Рідини/гелі легше розчиняються у воді. Ми рекомендуємо використовувати їх для ручного прання і коротких програм автоматичного прання при низьких температурах води, а також для попередньої обробки плям.

 • Кондиціонери – ополіскувачі. Для чого вони потрібні?

  Кондиціонери – ополіскувачі пом'якшують тканини, діють як антистатик, а також спрощують процес прасування. Кондиціонери володіють специфічним запахом, який залишається деякий час на одязі, що подобається не всім. Кондиціонери — ополіскувачі додаються на завершальній стадії прання — при останньому полосканні.

 • Що таке екологічно чисті, органічні продукти?

  Органічними або екологічно чистими вважаються продукти (товари), виготовленні з дотриманням відповідних стандартів, які підтверджують екологічність продукту на всіх стадіях його виготовлення — «від насінини до прилавку».

  Приставку "еко" отримують товари, виготовлені без або з мінімальним використанням хімікатів. У виробництві органічних продуктів застосовують технології, які допомагають зберегти максимум поживних речовин. Для цього повністю відмовляються від ароматизаторів, барвників, консервантів та генетично модифікованих організмів.

  Екологічно чисті продукти, які пройшли процес перевірки та сертифікації, називають органічними.

  Окремі вимоги встановлено навіть до утилізації продукту. Так, матеріал, який використовують для упакування екологічно чистого продукту повинен бути з натуральної сировини, яку можна використовувати повторно і яка розкладатиметься, не забруднюючи навколишнього середовища.