Корзина
1562 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380975974153
УкраинаТернопольская областьЗалещикиул. Степана Бандеры, 54
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Оптовый склад товаров из Европы.

Фосфати

Фосфати

Чому шкідливі порошки на основі фосфатів?

Переважно у більшості пральних порошків на нашому ринку основним компонентом є склад на основі триполіфосфату натрію (простіше кажучи – фосфати).

Так от, фосфати є другим основним компонентом, який входить до складу прального порошку, вони призначені для пом'якшення води. Саме без цієї речовини не вдасться якісно відіпрати білизну. Фосфати здатні порушувати кислотно-лужний баланс клітин шкіри, зумовлюючи дерматологічні захворювання. Окрім того, під час контакту зі шкірою ці сполуки потрапляють безпосередньо в кров і часто провокують зміни відсоткового складу гемоглобіну, білка та структури сироватки крові, що призводить до порушення роботи внутрішніх органів — печінки, нирок, скелетних м'язів. А це, в свою чергу, веде до тяжких отруєнь, порушень обміну речовин і загострень хронічних захворювань. Принцип дії фосфатів полягає в їхній взаємодії з ліпідно-білковими мембранами та проникненні в структуру клітини, що в свою чергу викликає зміни в біохімічних та біофізичних процесах.

А також фосфати згубно впливають на екологію нашої країни. Вони здатні проникати через найсучасніші фільтри і разом із зливними водами потрапляють в русла річок. Рослини річок сприймають його як добриво і починають активно розростатися, річки починають цвісти (кожен з нас може спостерігати ці процеси влітку). Так само росте планктон, що сприяє розростанню патогенної для людини мікрофлори і робить воду не придатною для вживання. Така «підгодівля» води викликає бурхливе «цвітіння», а потім неминуче «старіння» водойми.

В ЄС від фосфатовмісних порошків відмовилися ще років із десять тому. В Україні ж законів з подібного обмеження немає взагалі. Існує лише постанова Верховної Ради «Про розроблення Загальнодержавної програми щодо зменшення та поступового припинення використання на території України мийних засобів на основі фосфатів» від 15 червня 2010 року.

Ми готові брати найактивнішу участь у формуванні відповідних заходів та пропозицій на законодавчому рівні і розраховуємо на підтримку громадськості. Від того, які стоки ми відправимо у воду сьогодні, залежатиме її якість та безпечність завтра.

Зважаючи на такі факти, необхідно ретельно підходити до питання вибору прального порошку та засобів догляду за будинком.

Вибір залишається за Вами!

Другие статьи